2017 Yılı Emlakçılar İçin İş Planı

Türkiye’de emlakçılığa verilen destek, günden güne artıyor. İşletmecilerimiz de girişimci vizyona ve yönlerini tayin edecek yeteneklere sahip. Ancak, hayallerini gerçekleştirmek için gerekli profesyonel iş planlaması, pazarlama stratejisi, insan kaynakları yönetimi, verimlilik ve finansal birikim konularında desteğe ihtiyaç duyabiliyorlar.
Biz de Startkey olarak, ülkemizin girişimci emlak güçlerini her anlamda desteklemeye, şirketlerin sürdürülebilirliği için kuruluş aşamasından itibaren yanlarında olmaya odaklanıyoruz. Yaptığımız araştırmalarla, emlakçıların ihtiyaçlarını tespit ediyor, bu doğrultuda ürün ve hizmetler tasarlıyoruz.
Çünkü güçlenen emlak girişimciliğinin, ekonomik kalkınma, büyüme ve verimlilik artışının yanı sıra işsizlik ve yoksulluğun azalmasına da katkıda bulunacağına inanıyoruz.
Bu anlayışla hazırladığımız 2017 Emlakçının İçin İş Planı, ülkemizin değerli emlak girişimcilerine, zorlu yolculuklarında ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri kolay bir anlatımla sunuyor.
“Başlarken”, “Büyürken” ve “Olgunlaşırken” yani siz başarı hikayenizi yazarken, Startkey olarak sizinle aynı heyecanı paylaşıyoruz.
Emlak girişimcilerimizin, kendilerine sağlanan her türlü destekle başarı hikayelerine yepyeni sayfalar ekleyeceğine, geleceğin üretken Türkiyesi’ne en güzel katkıyı yapacağına inancımız sonsuz…
Bu düşüncelerle, 2017 Emlakçının İş Planı’nın yararlı bir kaynak olmasını diliyoruz.Comments are closed.